EXECA - Executive Coaching Academy

O mnie

Agnieszka Polarczyk-Białek - inżynier i coach

Pomagam kobietom minimalizować sytuacje konfliktowe w życiu poprzez naukę umiejętności słuchania, uważności i sztuki komunikacji. Tutaj, nauczysz się akceptacji różnic między ludźmi, abyś mogła porozumiewać się z bliskimi osobami w oparciu o otwartość, potrzeby i wzajemny szacunek.

Pomagam kobietom planować rozwój osobisty, aby odkrywając swoje naturalne talenty wzmacniały pewność siebie.


 

 

Jestem założycielką firmy Manufaktura Osiągnięć, coachem, trenerem mentalnym i mediatorem. W obszarze life:

  • Wspieram kobiety, które chcą się rozwijać i żyć z pasją.
  • Wspieram rodziców dzieci w wieku szkolnym oraz szkoły i poradnie. Obecnie współpracuję ze szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi oraz Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi we Wrocławiu. Prowadzę warsztaty dla rodziców oraz dla kadry pedagogicznej w temacie "Poprawa komunikacji i relacji w duchu wzajemnego porozumienia i szacunku".
  • Jestem nauczycielem akademickim i specjalizuję się w obszarach: proces coachingu, budowanie marki osobistej i wizerunku, zarządzanie zespołami.


Moje doświadczenie. 
Posiadam 17-letnie doświadczenie korporacyjne i 9-letnie doświadczenie jako samodzielny przedsiębiorca. Jestem żoną, świadomą mamą dwójki inspirujących dzieci oraz osobą nastawioną na proces ciągłego doskonalenia. W życiu zawodowym uwielbiam standardy, w sferze prywatnej nie znoszę rutyny, a każdy dzień traktuję jak dar, który chcę maksymalnie wykorzystać. Jestem ciekawa ludzi i ich sposobu myślenia. Prowadzę warsztaty w oparciu o coachingowy styl myślenia oraz efektywną komunikację.

Na moich warsztatach otrzymasz:
- konkretną wiedzę i doświadczenie
- inspiracje do zmiany i działania
- pomocne narzędzia
- pasję, którą dzielę się z uczestnikami
- energię i motywację do działania

Moje wykształcenie. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem, który łączy umysł ścisły z wiedzą uzyskaną na Studiach Zawodowych Coachingu w Instytucie Mukoid Komunikacja dla Rozwoju z siedzibą w Krakowie. Jestem absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego. Certyfikowanym mediatorem, tytuł uzyskałam na studiach podyplomowych z zakresu Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Ponadto. Nabyłam doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu efektywnej komunikacji oraz umiejętności coachingowych.

Przeprowadziłam ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych).

Cechuje mnie autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest mierzalny. W moich procesach coachingowych jak i w trakcie prowadzenia warsztatów stawiam na efekt, łącząc umiejętności miękkie ze ścisłym umysłem inżyniera.

Moją misją jest budowanie pewności siebie moich klientów, bo ona wyzwala potencjał niezbędny do zmian w życiu i osiągania celów.

Pracuję w języku polskim i angielskim.
 
Nie czekaj - działaj! Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną konsultację!

 

&feature=youtu.be

Coffee Coaching: