EXECA - Executive Coaching Academy

O mnie

Agnieszka Polarczyk - Białek - inżynier i Coach

Pomagam kobietom minimalizować sytuacje konfliktowe w życiu poprzez umiejętność słuchania, uważności i Sztuki Komunikacji. Nauczę ciebie akceptacji różnic między ludźmi, abyś mogła porozumiewać się z bliskimi osobami w oparciu o otwartość, potrzeby i wzajemny szacunek.

Pomagam kobietom planować rozwój osobisty, aby odkrywając swoje naturalne talenty wzmacniały pewność siebie.

 

 

 

 

Jestem założycielką firmy Manufaktura Osiągnięć, Coachem, Trenerem mentalnym i Mediatorem. W obszarze life:

  • Wspieram kobiety, które chcą się rozwijać i żyć z pasją.
  • Wspieram rodziców dzieci w wieku szkolnym, szkoły i poradnie. Obecnie współpracuję ze szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi oraz Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi we Wrocławiu. Prowadzę warsztaty dla rodziców  oraz dla kadry pedagogicznej "Poprawa komunikacji i relacji w duchu wzajemnego porozumienia i szacunku".
  • Jestem nauczycielem akademickim i specjalizuję się w obszarach: Proces coachingu, Budowanie marki osobistej i wizerunku, Zarządzanie zespołami

 

Moje doświadczenie.  Posiadam 16 - letnie doświadczenie korporacyjne i 9 letnie doświadczenie jako samodzielny przedsiębiorca. Jestem świadomą mamą dwójki inspirujących dzieci oraz nastawioną na proces ciągłego doskonalenia - żoną. W życiu zawodowym uwielbiam standardy, w sferze prywatnej nie znoszę rutyny, a każdy dzień traktuję jak dar, który chcę maksymalnie wykorzystać. Jestem ciekawa ludzi i ich sposobu myślenia. Prowadzę warsztaty w oparciu o coachingowy styl myślenia oraz efektywną komunikację. Na moich warsztatach otrzymasz:

- konkretną wiedzę i doświadczenie

- inspiracje do zmiany i działania

- pomocne narzędzia

- pasję, którą się dzielę z uczestnikami

- energię i motywację

 

Moje wykształcenie. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Biotechnologii Żywienia Człowieka i inżynierii produkcji. Jestem również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu uzyskując Certyfikat Mediatora. Ponadto ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie Mukoid Komunikacja dla Rozwoju w Krakowie, uzyskując certyfikat Coacha.

Ponadto. Nabyłam doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu Efektywnej komunikacji oraz umiejętności coachingowych.

 

Przeprowadziłam ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych).

 Cechuje mnie autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest mierzalny. W moich procesach coachingowych jak i w trakcie prowadzenia warsztatów stawiam na efekt, łącząc umiejętności miękkie ze ścisłym umysłem inżyniera.

Moją misją jest budowania pewności siebie, bo ona wyzwala potencjał niezbędny do zmian w życiu i osiągania  celów.

 

Pracuję w języku polskim i angielskim.

 

Nie czekaj- Działaj! Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną konsultację!

 


&feature=youtu.be">
&feature=youtu.be

 

Moje Motto: „Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę”